06.12.2019
В Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

2-го грудня 2019р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

Конференція проводилась факультетом загальної практики-сімейної медицини, факультетом громадського здоров’я   і відділом міжнародних зв’язків академії.

Для участі в роботі конференції було запрошено студентів старших курсів Харківського національного медичного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Всі доповідачі  мали високий рівень підготовки, якісну презентацію у вигляді відеоматеріалів.

Іноземні спеціалісти з Іраку, Лівану, Марокко, Палестини, Єгипту, Нігерії, Туркменістану   доповіли  про застосування сучасних підходів у ранній діагностиці захворювань   та використання ефективних методів лікування хворих, а також   про роль медицини у   вирішенні проблем паразитарного забруднення довкілля.

13.07.2020
Медичний інститут
19.06.2020
З Днем медичного працівника!
05.06.2020
Оголошується прийом документів для участі у конкурсі до аспірантури у 2020 році
22.05.2020
Оголошено прийом заявок для участі у конкурсі проєктів наукових досліджень і розробок “Підтримка досліджень провідних та молодих учених”