06.12.2019
В Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

2-го грудня 2019р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

Конференція проводилась факультетом загальної практики-сімейної медицини, факультетом громадського здоров’я   і відділом міжнародних зв’язків академії.

Для участі в роботі конференції було запрошено студентів старших курсів Харківського національного медичного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Всі доповідачі  мали високий рівень підготовки, якісну презентацію у вигляді відеоматеріалів.

Іноземні спеціалісти з Іраку, Лівану, Марокко, Палестини, Єгипту, Нігерії, Туркменістану   доповіли  про застосування сучасних підходів у ранній діагностиці захворювань   та використання ефективних методів лікування хворих, а також   про роль медицини у   вирішенні проблем паразитарного забруднення довкілля.

22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"