Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


06.12.2019
В Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

2-го грудня 2019р. в Харківській медичній академії післядипломної освіти відбулась щорічна науково - практична конференція за участю іноземних фахівців, яка була присвячена застосуванню новітніх технологій у практичну діяльність лікарів.

          Конференція проводилась факультетом загальної практики-сімейної медицини, факультетом громадського здоров’я   і відділом міжнародних зв’язків академії.

        Для участі в роботі конференції було запрошено студентів старших курсів Харківського національного медичного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Всі доповідачі  мали високий рівень підготовки, якісну презентацію у вигляді відеоматеріалів.

          Іноземні спеціалісти з Іраку, Лівану, Марокко, Палестини, Єгипту, Нігерії, Туркменістану   доповіли  про застосування сучасних підходів у ранній діагностиці захворювань   та використання ефективних методів лікування хворих, а також   про роль медицини у   вирішенні проблем паразитарного забруднення довкілля.

українська  
22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"
20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту
13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та