Наша історія Адміністрація Структура Навчання в академії Клінічна робота Корисні посилання Контакти

 Новини


13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та

На базі міської клінічної дитячої поліклініки №1 12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів,  педіатрів та дитячих інфекціоністів «Актуальні питання профілактики, діагностики дифтерії та вірусного гепатиту А у дітей».

У вступному слові заступник директора -   начальник управління організації лікувально-профілактичної допомоги дітям та жінкам Департаменту охорони   здоров’я Харківської міської ради О.Л. Черняк наголосила, що медична реформа, яка вже розпочалася з первинної медичної допомоги, тобто педіатрів та сімейних лікарів вимагає від лікарів підтримувати і покращувати стандарти професійної діяльності відповідно до потреб сфери охорони здоров’я.

Професор О.А. Цодікова (експерт з вакцинації) підкреслила актуальність проблеми клінічної діагностики дифтерії у дітей в амбулаторній практиці та представила алгоритми диференціальної діагностики дифтерії мигдаликів від інших уражень зіву. Вона також визначила стратегічні напрями імунопрофілактики дифтерії та необхідність продовження проведення роз’яснювальної роботи серед медичних працівників з питань імунопрофілактики інфекційних захворювань.

Питання лабораторної діагностики дифтерії та критерії лабораторного підтвердження діагнозу було представлено к.м.н. К.Б. Гарбар. Щодо ускладнень дифтерії в дитячому віці, зокрема виникнення гострого міокардиту доповіла доцент С.С. Бринцова. Про стан захворюваності вірусним гепатитом та дифтерією в м. Харків та Харківської області   доповіла зав. відділення ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Т.О. Карлова.

              


українська  
22.01.2020
Наказ про звільненя Хвисюка О.М. з посади ректора ХМАПО згідно з пунктом 2 статті 36 КЗпП України. Назначення В.о. ректора ХМАПО Марченко В.Г.
16.01.2020
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №4/2020 Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2019 року
27.12.2019
З 19 по 21 травня 2020 року важливі події охорони здоров'я України - "Інновації в медицині - здоров'я нації" та "Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров'я України"
20.12.2019
Продовжується впровадження майстер-класів в систему безперервного професійного розвитку лікарів первинного контакту
13.12.2019
12 грудня 2019 р. кафедра поліклінічної педіатрії ХМАПО та фахівці Харківського обласного лабораторного центру при підтримці Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради провели науково-практичну конференцію для сімейних лікарів, педіатрів та